Micelárny šampón, nová kapilárna kúra pre silné a zdravé vlasy

Máte radi micelárnu vodu? Ak áno, nadchne Vás, že z jej účinkov sa môžete teraz tešiť aj vo vlasovej kozmetike, konkrétne v podobe micelárneho šampónu. Vytvorili sme tento produkt schopný zachytiť nečistoty vo vlasoch bez toho, aby došlo k ich narušeniu, a dodať im živiny, ktoré potrebujú k svojej sile a lesku.

Rovnako ako micelárna voda, aj micelárny šampón obsahuje zhluk molekúl (micely). Tie priťahujú a následne ničia nečistotu a mastnotu vo vlasoch, ktoré následne zostanú hĺbkovo prečistené a to bez toho aby bolo akokoľvek poškodené ich zdravie. Navyše obsahuje hydratačné a regeneračné vlastnosti vďaka výťažkom z extra panenského olivového oleja, arganového, figového a kokosového oleja.

Pre všetky tipy vlasov

Je vhodný pre všetky typy vlasov, od mastných až po lámavé alebo rastúce na citlivej pokožke hlavy. Nová formula micelárneho šampónu La Chinata zanechá vlasy čisté a ohybné, odolné voči každodennému umývaniu, bez toho aby došlo k zmene ich ph či poškodeniu.

A preto nie je tento micelárny šampón len obyčajným šampónom. Jedná sa o očistnú kúru, ktorá im dodáva silu a príjemnú vôňu. Je to najlepší a zároveň najšetrnejší spôsob, akým účinne prečistiť vlasy.

Ak si prajete použiť aj kondicionér, ktorý by ich následne hydratoval, ošetril a regeneroval, nie je nič lepšie než náš kapilárny kondicionér La Chinata Natural Edition s ekologickým extra panenským olivovým olejom, alebo naša kapilárna obnovujúca hydratačná maska ​​na vlasy La Chinata s tekutým hodvábom, veľmi vhodná pre lámavé vlasy, vlasy poškodené slnkom, farbením, žehlením či fénovaním.

Zdroj: https://www.lachinata.es/blog/champu-micelar-nuevo-tratamiento-capilar-cabello-fuerte-sano/

LA CHINATA SLOVENSKO