Neviete, akú pleťovú masku vybrať? S nami si príde na svoje každá pleť.

Pleťové masky k starostlivosti o tvár neodmysliteľne patria a mali by byť súčasťou starostlivosti o pleť každej z nás. Je však pravda, že im koľkokrát nevenujeme až takú pozornosť, akú si ale bezpochyby zaslúžia. V mnohých prípadoch si totiž nevieme správne vybrať masku vhodnú pre náš typ pokožky a nami očakávaný účinok je potom malý alebo sa nedostaví vôbec.

S nami je ale tento problém minulosťou. Pripravili sme pre Vás nášho malého sprievodcu svetom pleťových masiek La Chinata.

Pleťové masky účinkujú okamžite, ich efekt navyše býva umocnený, takže je dôležité vedieť, čo ktorá maska ​​vie, a podľa toho si vybrať.

Ďalšou výhodou pleťových masiek je, že oproti pleťovým krémom pôsobia masky do mnohonásobne väčšej hĺbky. Preto je dôležité voliť masky s ľahkou a jemnou textúrou, ktorá zaručí, že sa v maske obsiahnuté látky dostanú aj do hlbších vrstiev pokožky.

Naša pleť môže v závislosti na svojom stave potrebovať vždy trochu iný druh starostlivosti. Inú masku zvolíme, ak cítime stres a únavu a inú naopak po intenzívnom dni plnom slnka a opaľovania.

Pleť potrebuje jednoducho starostlivý výber tej správnej masky.

A s nami je to naozaj jednoduché:

Pre mdlú pleť bez jasu: Čistiaca pleťová maska ​​La Chinata, ktorá pleť do hĺbky vyčistí, zbaví prebytočného mazu a dovolí jej v plnej svojej kráse zažiariť.

Pre poškodenú pleť (napr. chladom, slnečným žiarením, suchým vzduchom, smogom): Hydratačná pleťová maska ​​La Chinata, ktorá vašu pleť dostane späť do rovnováhy, obnoví jej štruktúru a správne fungovanie a zregeneruje ju.

Pre unavenú a vyčerpanú pleť: Revitalizačná pleťová maska ​​La Chinata, ktorá pomôže pokožku obnoviť a zbaviť príznakov únavy. Pleť bude svieža a plná života.

Pre citlivú a jemnú pleť: Vyživujúca pleťová maska ​​La Chinata, ktorá pleť vyživí, obnoví a vypne. Obsahuje množstvo vitamínov a minerálov, ktoré sa o pleť starajú a čistí ju.

Antioxidačné a anti-age účinky: Liftingová pleťová maska ​​La Chinata, ktorá pleť vypne a zbaví ju drobných vrások. Má okamžitý a dlhotrvajúci liftingový efekt, pretože podporuje tvorbu kolagénu.

Ak si u nás vyberiete pleťovej masky presne na mieru, efekt na seba nenechá dlho čakať.

One comment

Comments are closed.

LA CHINATA SLOVENSKO