Premeňte svoju kúpeľňu v kúpele a vyžeňte stres von

Ste unavení? Vaša práca Vás ubíja? Potrebovali by ste sa zbaviť stresu? Máme pre Vás pár návrhov, ktoré Vám pomôžu a navyše kvôli nim ani nebudete musieť opustiť pohodlie svojho domova.

V kúpeľni máte možnosť si oddýchnuť a odpútať sa od každodenného stresu. Tu sa môžete ponoriť do vlastného sveta. Môžete si tu pripraviť rituál, ktorý Vám bude vyhovovať a znovu vás dobije energiou.

S našimi radami a trikmi môžete aj Vy premeniť svoju kúpeľňu v luxusné kúpele.

Vôňa Vás uvoľní

Účinok aromatických sviečok na stres a duševnú pohodu by ste nemali podceňovať. Tlmené svetlo a svieža ovocná vôňa našich Vonných sviečok La China s vôňou divokého figovníka, čerešne alebo olivy vám zaručí dlhotrvajúcu relaxáciu, pretože ich vôňa, na rozdiel od iných sviečok na trhu, vydrží naozaj dlho. Rovnakú ponuku vôní ponúkame aj v prevedení osviežovačov vzduchu La China.

Relaxačná kúpeľ

Horúca voda dokáže krásne uvoľniť svaly, pomôže s kŕčovými žilami aj bolesťami hlavy. Aby ste svoju ozdravnú kúpeľ ešte vylepšili, pridajte do vody pár kvapiek Zázračného oleja La Chinata a hrsť Antioxidačnej kúpeľovej soli La Chinata, ktorá obsahuje extrakt z olivového listu. Okrem relaxácie si tak doprajete aj hĺbkovú hydratáciu, spevnenie a očistu. Slovo odpočinok dostane úplne nový rozmer.

Čaj

Zvnútra svoje telo posilnite jedným z našich čajov La Chinata. Na výber máte z čajov relaxačných, antioxidačných, čistiacich, zoštíhľujúcich alebo skrášľujúcich. (Čas na čaj! Čaje La China pre každú príležitosť)

Oslaďte si Váš čaj zdravo s jedným z mnohých Medov La Chinata. Vaše chuťové bunky ocenia tiež Cukríky z čiernych olív La Chinata, alebo Čokoládový box bonbónov s extra panenským olivovým olejom.

Zkrášĺujúci rituál

Ste uvoľnení, urobili ste si na seba čas, odpočívate… Čím lepším celú procedúru zakončiť než rituálom krásy.

Teraz je tá správna chvíľa, aby ste dodali extra starostlivosť i svojim vlasom a pleti. K oživeniu vlasov Vám perfektne poslúži Hydratačná maska na vlasy La Chinata, o váš tvár sa dobre postará jedna z našich mnohých pleťových masiek La China (ak stále tápate pri výbere pleťové masky vhodné pre váš typ pleti, prečítajte si tiež náš článok o pleťových maskách – Neviete, akú pleťovú masku vybrať? S nami si príde na svoje každá pleť). Dokonalý telový peeling Vám zaručí Peelingová hubka s olivovými semienkami La Chinata, alebo Hydratačný čerešňový peeling s morskou soľou La Chinata. Potom už len stačí do pokožky jemne vmasírovať Zázračný olej La Chinata.

Budete ako znovuzrodení. Už žiadne ďalše utrácanie za drahé wellness pobyty.

Zdroj: https://www.lachinata.es/blog/libera-estres-sin-salir-de-casa/

LA CHINATA SLOVENSKO