Tajomstvo starostlivosti o zrelú pleť

S postupom času sa naša pokožka mení a s pribúdajúcimi rokmi stráca pružnosť a pevnosť. Aby sme mali žiarivú, peknú a zdravú pleť, je dôležité sa o ňu starať zvonku aj zvnútra, pretože sa na nej všetko prejaví. Dôležité je začať sa o pleť starať už v mladom veku, pretože práve vďaka tomu ju udržíme sviežu.

Všetci vieme, že o zrelú pokožku je potreba starať sa intenzívnejšie a častejšie. Keď sa použijú správne zvolené produkty, môžu nám pomôcť zmierniť známky starnutia, ako sú vrásky a unavená pleť. Aby sme spomalili starnutie pleti, je v prvom rade dôležité udržiavať ju dobre hydratovanú.

Preto je vhodné používať každý deň krém proti starnutiu, pretože obsahuje také zložky, ktoré bunkám napomáhajú k obnove a regenerácii a pleti navrátia stratenú pružnosť.

Zrelá pleť

Systém troch krokov

V La Chinata pracujeme so systémom troch krokov.

V prvom kroku použijeme Extra jemný pleťový peeling La Chinata, ktorý pleť vyčistí a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Vďaka peelingu pokožka lepšie vstrebe látky obsiahnuté v nasledujúcich prípravkoch.

Druhým krokom je Nočná starostlivosť proti starnutiu La Chinata, ktorá pôsobí počas noci, zmierňuje vrásky a tiež spomaľuje ich tvorbu.

Tretím a posledným krokom je Revitalizačná denná pleťová starostlivosť La Chinata SPF 15, ktorá je dôležitá pre ochranu pred slnečnými lúčmi po celý rok. Má zjemňujúce a upokojujúce účinky. Je vyrobená špeciálne pre zrelú a citlivú pleť so sklonmi k nedokonalostiam.

 

Zrelá pleť

Liftingová pleťová maska

Odporúča sa používať pleťovú masku raz alebo dvakrát za týždeň, aby pleť dostala výživu a zbavila sa nedokonalostí. V tomto prípade použijeme špeciálnu masku pre zrelú pleť. Jedná sa o liftingový masku La Chinata, ktorá obsahuje zložky, ktoré ihneď vyplnia vrásky.

Zrelá pokožka

Krk, dekolt a ruky

Vaša starostlivosť by sa však nemala sústrediť len na tvár. Existujú zóny, ako napríklad krk a dekolt, ktorým by sa tiež mala venovať zvýšená starostlivosť, pretože sa jedná o zóny, na ktorých sa starnutie prejavuje najviac. Aby sme tieto miesta udržali hydratované a regenerované, odporúčame použiť pár kvapiek zázračného oleja La Chinata. Ide o multifunkčný suchý olej, ktorý obsahuje vzácne hydratačné zložky, ktoré zjemňujú a rozjasňujú pokožku. Tento olejček sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film. Navyše vďaka extraktom zo stromu tepezcohuite a zo slamienky, ktoré zároveň fungujú ako veľmi silné antioxidanty, pokožku vypne.

Vaše ruky nemôžu dostať lepšiu starostlivosť, než ktorú im zabezpečí Krém na ruky a nechty proti starnutiu SPF 8 La Chinata.Obsahuje extra panenský olivový olej a šípkový olej, vďaka ktorému má krém omladzujúcu funkciu, pôsobí proti pigmentovým škvrnám a vráskam a prispieva k hojeniu drobných raniek a jazvičiek. Keratín a glycerín zasa pokožke zaručí hydratáciu a bunkovú obnovu.

Zrelá pokožka

Čaje a extra panenský olivový olej

Pravdou je, že pri starostlivosti o pokožku je nutné tiež upraviť stravovanie. Extra panenský olivový olej by mal obsahovať väčšina našich jedál. Je to veľmi silný antioxidant, má protizápalové účinky, pomáha telu lepšie vstrebávať minerály a stará sa o našu pokožku zvonku aj zvnútra. Preto by extra panenský olivový olej mal byť súčasťou našej každodennej stravy.

Rovnako tak aj čaje sú veľkým pomocníkom v starostlivosti o pokožku a organizmus. Preto odporúčame náš Čaj s olivovým listom, lupeňmi ruže a čučoriedkami. Je antioxidačný a čistí organizmus. Alebo tiež Čaj s olivovým listom, jablkom alebo šípkou, ktorý je vzácny vďaka svojim regeneračným a omladzujúcim účinkom.

Pomocou našich odporúčaní prežiarite pleť a dodáte jej zdravý vzhľad. Budete sa tiež cítiť lepšie zvnútra aj zvonku. Starajte sa o seba s La Chinata.

Zdroj: https://www.lachinata.es/blog/secretos-belleza-pieles-maduras/

LA CHINATA SLOVENSKO